czwartek, 06 czerwiec 2013 15:04

Każdy chrześcijanin jest powołany do tego, by ewangelizować, by przyprowadzać ludzi do Chrystusa.

Serdecznie zapraszamy do ewangelizowania z Telewizją LUMEN poprzez

MODLITWĘ I POST

To wsparcie ma ogromną moc, zwłaszcza post (np. piątkowy) w konkretnej intencji.

Wierzymy, że to co robimy jest dziełem Bożym, dlatego Jego błogosławieństwo jest dla nas bardzo ważne. Prosimy Boga o nie i zapraszamy Ciebie, abyś to czynił razem z nami. Niech ta inicjatywa ewangelizacyjna, jaką jest Telewizja Lumen będzie naszą wspólną misją.

czwartek, 06 czerwiec 2013 15:04

Jeżeli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś się włączyć aktywnie w to dzieło jakim jest Telewizja LUMEN, możesz nam pomóc poprzez:

OGLĄDANIE I PROMOWANIE

Oglądaj nas regularnie i polecaj swoim znajomym, aby krąg ludzi zainteresowanych przekazywanymi przez nas treściami coraz bardziej się powiększał i styl życia zgodnego z Ewangelią stawał się coraz bardziej popularny.Jak nas polecić?

Wstaw na swoją stronę link do naszej strony (z podlinkowanym logo)

Kod powyższego linku:
<a href="http://lumentv.pl/" target="_blank"><strong>www.LumenTV.pl</strong><br /> <img src="http://lumentv.pl/images/loga/logo_lumen-tv_200.png" alt="" /></a>
czwartek, 06 czerwiec 2013 15:04

Wsparcie finansowe jest również bardzo istotne. Realizacje filmowe są dość kosztownym przedsięwzięciem, dlatego także prosimy o wsparcie finansowe. Wspomóż nas wpłacając pieniądze na nasze konto:

Fundacja LUMEN
Numer konta: 51 1140 2017 0000 4702 1300 4568

W tej dziedzinie możesz pomóc przez:

  • wpłacanie jednorazowej większej kwoty

  • sponsorowanie konkretnego programu

  • przekazywanie systematycznie małych kwot (np. 10, 20, 50 zł miesięcznie), co ułatwi nam planowanie wydatków niezbędnych w naszej służbie ewangelizacji