Okienko Telewizji LUMEN na stronach diecezjalnych i parafialnych

Na początek naszej współpracy chcielibyśmy zachęcić do korzystania z naszych materiałów filmowych, aby mogły one wzbogacić istniejące już strony internetowe diecezji i parafii. Wystarczy pobrać odpowiedni kod ze strony www.LumenTV.pl , by utworzyć na stronie swojej diecezji lub parafii "okienko", w którym automatycznie pojawiać się będą co tydzień nowe treści ewangelizacyjne.W sobotę i niedzielę będzie to Komentarz do Ewangelii a w tygodniu inne treści (Wiadomości, wywiady, konferencje, programy dla dzieci, kobiet, itd). Korzystanie z okienka Telewizji LUMEN na swojej stronie jest całkowicie bezpłatne.

 
  Poniżej kod do "Okienko na stronę" z różnej wielkości okienkami i kodami do umieszczenia okienka na stronie, należy wybrać okienko odpowiedniej wielkości (dostępne są 3 warianty), skopiować kod, który jest przy nim i wpisać go na zaplecze swojej strony, a wtedy okienko pojawi się na stronie.

Od tej pory programy w okienku Telewizji LUMEN będą aktualizowane automatycznie.  Nie będzie to wymagało żadnych dodatkowych czynności ze strony administratora strony.

 

Kod konieczny do wklejenia na swojej stronie a zaraz pod nim - przykładowy - podlinkowany już obrazek (oczywiście w skali 1:1).
Kod ten proponujemy w trzech różnych szerokościach: 170px, 250px lub 350px (do wyboru), by łatwiej było go dopasować do wybranego elementu własnej strony.

U W A G A !
Obrazki są PRZYKŁADOWE tzn. każdy z nich może się znależć na jednej z poniższych pozycji:


Wariant 1. Szerokość 170px (= 170 pikseli)

<iframe src="http://lumentv.pl/images/ramki/170/iframe_170_1.html" target="_blank" width="171" height="131"margin="0" padding="0" frameborder="0" scrolling="no" style="width:171px!important; height:131px!important; margin:0!important; padding:0!important" >Twoja przeglądarka nie akceptuje pływających ramek! </iframe>


Wynik działania powyższego kodu:


Wariant 2. Szerokość 250px (= 250 pikseli)

<iframe src="http://lumentv.pl/images/ramki/250/iframe_250_1.html" target="_blank" width="251" height="191"margin="0" padding="0" frameborder="0" scrolling="no" style="width:251px!important; height:191px!important; margin:0!important; padding:0!important" >Twoja przeglądarka nie akceptuje pływających ramek! </iframe>


Wynik działania powyższego kodu:


Wariant 3. Szerokość 350px (= 350 pikseli)

<iframe src="http://lumentv.pl/images/ramki/350/iframe_350_1.html" target="_blank" width="351" height="268"margin="0" padding="0" frameborder="0" scrolling="no" style="width:351px!important; height:268px!important; margin:0!important; padding:0!important" >Twoja przeglądarka nie akceptuje pływających ramek! </iframe>


Wynik działania powyższego kodu: