Katolicka Telewizja Internetowa

Logo

KTI LOGO 2

 

Nowy kierunek studiów na UKSW

Katolicka Telewizja Internetowa

Katolicka Telewizja Internetowa to nowa specjalność naukowa na Wydziale Teologicznym. To oferta na miarę naszych czasów, dzięki której studenci będą realizować swoje pasje i spełniać marzenia przy tworzeniu nowych mediów w swoim środowisku lokalnym i nie tylko, gdyż żyjemy w Globalnej Wiosce.

KTI ULOTKA

Dlaczego?

Chrześcijanie muszą być profesjonalnie i praktycznie przygotowani do realizacji misji ewangelizacyjnej poprzez nowoczesne środki komunikacji, w tym lokalne i środowiskowe telewizje. To przyszłość mediów. Wiedza, a przede wszystkim praktyka i doświadczenie medialne - tylko to zapewnia skuteczną obecność w świecie mediów elektronicznych.

Studenci nauczą się łączyć wartości chrześcijańskie z praktyką medialną. Pod kierunkiem wybitnych specjalistów, za pomocą profesjonalnego sprzętu telewizyjnego będą zdobywać doświadczenie medialne w studio telewizyjnym i w terenie. To studia z dużą dozą ćwiczeń i działań praktycznych.

Ilość miejsc ograniczona!

KONTAKT

Marlena Kałużyńska-Tyburska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 794 692 468 

Strona - http://ktvi.uksw.edu.pl/