Okienko na stronę

Okienko Telewizji LUMEN na stronach diecezjalnych i parafialnych

Na początek naszej współpracy chcielibyśmy zachęcić do korzystania z naszych materiałów filmowych, aby mogły one wzbogacić istniejące już strony internetowe diecezji, parafii czy też lokalnego portalu. Wystarczy pobrać odpowiedni kod ze strony www.LumenTV.pl, by utworzyć na stronie swojej diecezji, parafii, portalu "okienko", w którym automatycznie pojawiać się będą co tydzień nowe treści ewangelizacyjne.

W sobotę i niedzielę będzie to Komentarz do Ewangelii a w tygodniu inne treści (Wiadomości, wywiady, konferencje, programy dla dzieci, kobiet, itd). Korzystanie z okienka Telewizji LUMEN na swojej stronie jest całkowicie bezpłatne.

 
  Z podstrony "Okienko na stronę" z różnej wielkości okienkami i kodami do umieszczenia okienka na stronie, należy wybrać okienko odpowiedniej wielkości (dostępne są 3 warianty), skopiować kod, który jest przy nim i wpisać go na zaplecze swojej strony, a wtedy okienko pojawi się na stronie.

Od tej pory programy w okienku Telewizji LUMEN będą aktualizowane automatycznie.  Nie będzie to wymagało żadnych dodatkowych czynności ze strony administratora strony.

 

Poniżej prezentujemy kod konieczny do wklejenia na swojej stronie a zaraz pod nim - przykładowy - podlinkowany już obrazek (oczywiście w skali 1:1).
Kod ten proponujemy w trzech różnych szerokościach: 170px, 250px lub 350px (do wyboru), by łatwiej było go dopasować do wybranego elementu własnej strony.

U W A G A !
Obrazki są PRZYKŁADOWE tzn. każdy z nich może się znależć na jednej z poniższych pozycji:


Wariant 1. Szerokość 170px (= 170 pikseli)
<!-- **** Start: RAMKA LumenTV.pl (szerokość: 170px) *** -->
<iframe src="http://lumentv.pl/images/ramki/170/iframe_170_1.html" target="_blank" width="171" height="131"margin="0" padding="0" frameborder="0" scrolling="no" style="width:171px!important; height:131px!important; margin:0!important; padding:0!important" >Twoja przeglądarka nie akceptuje pływających ramek! </iframe > <!-- **** Koniec: RAMKA LumenTV.pl (szerokość: 170px) *** -->

Wynik działania powyższego kodu:


Wariant 2. Szerokość 250px (= 250 pikseli)
<!-- **** Start: RAMKA LumenTV.pl (szerokość: 250px) *** --> <iframe src="http://lumentv.pl/images/ramki/250/iframe_250_1.html" target="_blank" width="251" height="191"margin="0" padding="0" frameborder="0" scrolling="no" style="width:251px!important; height:191px!important; margin:0!important; padding:0!important">Twoja przeglądarka nie akceptuje pływających ramek! </iframe> <<!-- **** Koniec: RAMKA LumenTV.pl (szerokość: 250px) *** -->

Wynik działania powyższego kodu:


Wariant 3. Szerokość 350px (= 350 pikseli)
<!-- **** Start: RAMKA LumenTV.pl (szerokość: 350px) *** -->
<iframe src="http://lumentv.pl/images/ramki/350/iframe_350_1.html" target="_blank" width="351" height="268"margin="0" padding="0" frameborder="0" scrolling="no" style="width:351px!important; height:268px!important; margin:0!important; padding:0!important" >Twoja przeglądarka nie akceptuje pływających ramek! </iframe> <!-- **** Koniec: RAMKA LumenTV.pl (szerokość: 350px) *** -->

Wynik działania powyższego kodu: